Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 289,99 zł
Opis




![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
| Procesor | Czterordzeniowy Amlogic S905x 4x2.0 GHz |
| GPU | Pięć rdzeni Mali-450 |
| Pamięć RAM | 2 GB DDR3 |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| WiFi | Dual WiFi 2.4GHz/5.0GHz |
| Android | Lollipop 5.1 |
| Obsługiwane formaty | Wideo: H.265, AVI, H.264, VC-1, MPEG-2, MPEG-4, DIVD/DIVX, Real8/9/10,RM, RMVB, PMP, FLV,MP4, M4V, VOB, WMV, 3GP, Muzyka: MP1, MP2, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, FLAC, APE, AC3, AMR, DTS, RA, WAV Zdjęcia: JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP |
| Złącza | 2xUSB, 1xRJ45, 1xHDMI, 1SD, 1xAV out, 1xSPDIF |
| Język | Polski/English/French/German/Spanish/Italian |
| Rozdzielczość | 4K ULTRA HD |
| Zasilanie | Zasilacz 5V/2A |
| KODI | TAK |
| Bluetooth | TAK 4.0 |
| Rozmiar M8S+ | 130mmX130mmX25mm |
| Instrukcja obsługi i warunki gwarancji | W języku polskim |
| Gwarancja | 12 miesięcy |

Numer oferty: 39441213
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handelove
2.8
Darmowa dostawa

Tradax
4.6
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty