Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 130,20 zł
Parametry
Marka
Technisat
EAN
4019588060470
Opis

Techniyagi T3 to trójramienna antena kierunkowa występująca w dwóch wersjach: z wzmacniaczem oraz w wersji pasywnej z symetryzatorem. Zaprojektowana została do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T DVB- T2 z dużej odległości. Antena posiada wbudowany filtr LTE, które istotnie zwiększa odporność sygnału użytecznego w stosunku do zakłóceń generowanych z nadajników GSM. Szerokopasmowy wzmacniacz, wstępnie zmontowane elementy, wysokiej jakości aluminium oraz precyzyjne wykonanie, zapewniają niezawodną pracę anteny, przez wiele lat - nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.
Kanał UHF
21 ... 60
UHF
470 ... 790 MHz
75
25 / 28 dB (13-15) dB dla wersji pasywnej)
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Na zewnątrz budynku |
| Pasma | FM (UKF) |
| Częstotliwość UHF (min.) | 470 Hz |
| Częstotliwość UHF (maks.) | 790 Hz |
| Zasięg | 100 km |
| Zysk anteny | 13 dB |
| Impedancja | 75 Ω |
| Polaryzacja | Liniowa pozioma (horyzontalna) |
| Symetryzator | Nie |
| Wzmacniacz | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 2.5 kg |




Numer oferty: 46406950
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeloop
4.3
Darmowa dostawa

Tradax
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty