Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 570,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 385 |
| Wysokość w milimetrach | 435 |
| Głębokość w milimetrach | 130 |
| Model |
e719Sda |
| Format ekranu | Standardowy |
| Przekątna ekranu 2 | 17'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 270.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 337.9 mm |
| Plamka matrycy | 0.264 mm |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 25 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Wymiary |
371.6 x 326.7 x 58.9 mm |
| Waga | 3.06 kg |
| Pozostałe parametry |
- Wyjście audio |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| W zestawie |
- Przewód zasilania |

Numer oferty: 41190274
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty