Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 136,00 zł
Opis
24'' I2475PRQU
Ten model jest przeznaczony zarówno dla użytkowników biznesowych, jak i domowych. Za klasycznie zaprojektowaną obudową kryje się najnowsza technologia IPS. Zapewnia ona wysoki typowy kontrast, niezwykle szybki czas reakcji oraz szerokie kąty widzenia, co łącznie składa się na doskonałą jakość obrazu. Ten przyjazny dla środowiska monitor ma obudowę w eleganckiej, matowej czerni z teksturą.
Matryca IPS
Niezależnie od tego, czy ogląda się zdjęcia, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, aby obraz wyglądał doskonale z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten ekran jest wyposażony w zaawansowaną matrycę IPS, która zapewnia wyraźne barwy i szeroki kąt widzenia. Dzięki temu obraz zawsze jest doskonały i dokładny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - lub jego znajomi i współpracownicy siedzący lub stojący obok - patrzy na ekran.
Integrated Speakers
Dzięki wbudowanym głośnikom można utrzymywać kontakt z bliskimi, znajomymi oraz współpracownikami. Nie musisz podłączać zewnętrznych głośników, aby czerpać przyjemność z oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry itp.
Podstawa z regulacją wysokości
Dbamy o Twoje dobre samopoczucie. Dlatego ten monitor oferuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dopasowanie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie. W ostatecznym rozrachunku pozwala to również użytkownikowi wraz z zespołem osiągać lepsze wyniki, niezależnie od charakteru pracy.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 190 |
| Wysokość w milimetrach | 445 |
| Głębokość w milimetrach | 650 |
| Model |
I2475PRQU |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu 2 | 24'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 324 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 mm |
| Plamka matrycy | 0.269 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji new | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Akcesoria w zestawie |
Kable: VGA, DVI, HDMI, DisplayPort, Audio |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |

Numer oferty: 41189536
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty