Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 786,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 140 |
| Wysokość w milimetrach | 460 |
| Głębokość w milimetrach | 700 |
| Model |
P270SH |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | Brak danych |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel VGA |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 454.68 mm |
| Szerokość | 611.89 mm |

Numer oferty: 41189501
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty