Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 003,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1440
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 630 |
| Wysokość w milimetrach | 180 |
| Głębokość w milimetrach | 830 |
| Model |
Q3279VWF |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Typ matrycy | TFT MVA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 393.12 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.88 mm |
| Plamka matrycy | 0.273 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 114 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 176 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 176 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Pobór mocy | 48 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Wysokość | 533 mm |
| Szerokość | 729.6 mm |
| Głębokość | 153.2 mm |
| Waga | 7 kg |

Numer oferty: 41189340
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty