Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 209,99 zł
Opis
Bezprzewodowy, zewnętrzny punkt dostępowy, pozwalający na komunikację po wi-fi do 300Mb/s dzięki technologii 2x2 MIMO. Urządzenie jest łatwe w montażu na dowolnej ścianie lub słupie. Posiada ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi do 15KV oraz ochronę przed wyładowaniami atmosferycznymi do 6000V. Dzięki funkcji Multi-SSID urządzenie pozwala na stworzenie wielu sieci bezprzewodowych dla różnych użytkowników.
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Porty | 1 port Fast Ethernet (RJ-45) (obsługuje pasywne PoE) |
| Przyciski | Reset |
| Zasilanie | Pasywne PoE lub zewnętrzny zasilacz 24VDC/0,6A |
| Pobór mocy | 6,3 W |
| Wymiary (S x G x W) | 209 × 95 × 42,6 mm ( 8,2 × 3,7 × 1,7 cala) |
| Typ anteny | 2*5dBi Zewnętrzne, dookólne, wodoodporne |
| Montaż | Montaż na ścianie/słupie (dołączony zestaw montażowy) |
| Watchdog | Tak |
| WŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ | |
| Standardy bezprzewodowe | IEEE 802.11n/g/b |
| Częstotliwość pracy | 2,4GHz |
| Prędkość transmisji | 11n - Do 300Mbps(dynamiczna) 11g - Do 54Mbps(dynamiczna) 11b - Do 11Mbps(dynamiczna) |
| EIRP | CE -<20dBm FCC - <27dBm |
| Funkcje transmisji bezprzewodowej | Multi-SSID (Do 8 SSID) Wyłącznik sieci bezprzewodowej Automatyczny wybór kanału Kontrola mocy transmisji QoS (WMM) Równoważenie pasma Kontrola przepustowości Harmonogram resetowania Harmonogram sieci bezprzewodowej Statystyki sieci bezprzewodowej w oparciu o SSID/AP/klienta |
| Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej | Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej Kontrola dostępu Filtrowanie adresów MAC Izolacja klientów sieci bezprzewodowej Mapowanie SSID do VLAN Wykrywanie nieautoryzowanych AP Obsługa 802.1X Szyfrowanie 64/128/152-bit WEP / WPA / WPA2-Enterprise, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| ZARZĄDZANIE | |
| Auranet Controller Software | Tak |
| Powiadomienia e-mail | Tak |
| Wyłącznik diod | Tak |
| Kontrola dostępu po adresach MAC | Tak |
| SNMP | Tak |
| Dziennik systemowy | Tak |
| Telnet | Tak |
| Zarządzanie przez przeglądarkę | HTTP/HTTPS |
| L3 Management | Tak |
| Multi-site Management | Tak |
| INNE | |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Zawartość opakowania | EAP110-Zewnętrzny Pasywny adapter PoE Zestaw montażowy Przewód zasilający Wodoodporna gumowa wkładka Wodoodporne anteny |
| Instrukcja szybkiej instalacji | |
| Wymagania systemowe | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10 |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: -30℃~65℃ (-22℉~149℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~95%, niekondensująca |
Numer oferty: 44319594
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty