Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 234,00 zł
Parametry
Rodzaj subwoofera
Pasywne
Marka
Apart Audio
Kolor
Biel
EAN
5420035213414
Opis
APART Audio SUBLIME to naścienny ultrakompaktowy subwoofer pasywny, charakteryzujący się najcieńszą obudową na rynku oraz głębokim i potężnym basem.
APART Audio SUBLIME to naścienny ultrakompaktowy subwoofer pasywny, charakteryzujący się najcieńszą obudową na rynku oraz głębokim i potężnym basem.
Subwoofer SUBLIME wyposażono w wysokiej jakości 6.5 -calowy głośnik z podwójną cewką, oferujący głębokie oraz mocne brzmienie.
Ultrakompaktowa obudowa subwoofera (12 cm głębokości), umożliwia prosty montaż urządzenia w każdym pomieszczeniu bez obawy o brak miejsca. Zamocowanie SUBLIME za zasłoną lub mebla sprawia, że jest on praktycznie nie widoczny.
Subwoofer charakteryzuje "filtr stereo X-over", który ma na celu odcięcie wysokich częstotliwości oraz przesyłanie ich bezpośrednio do satelit.
Subwoofer posiada 6.5-calowy głośnik z podwójną cewką, oferujący doskonałe brzmienie oraz mocne basy. Filtr X-over umożliwia odcięcie wysokich częstotliwości i przesłanie ich bezpośrednio do satelit.
Subwoofer APART Audio SUBLIME posiada ultrakompaktową obudowę, która jest najcieńszą na rynku. Umożliwia to zamontowanie subwoofera, w każdym pomieszczeniu bez obawy o brak miejsca.
| Producent | Apart |
| Model | SUBLIME |
| Pasmo przenoszenia | 50 - 20 000 Hz |
| Impedancja | 8 Ohm |
| Efektywność | 85 dB |
| Waga | 8 kg /sztuka |
| Wymiary | 42 x 47 x 12 cm |
| Głośnik niskotonowy | 6.5 cala z podwójną cewką |
| Obudowa | MDF |
| Gwarancja | 1 rok |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |
| Montaż | Prostokątny (ścienny) |
Numer oferty: 39520438
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradax
4.7
Darmowa dostawa

Handeloop
4.3
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty