Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 350,00 zł
Parametry
Marka
APC
Opis
Zasilacz awaryjny APC Smart-UPS 1000 VA LCD SmartConnect
| Szczegóły Techniczne | |
| Sprzedawca | APC by Schneider Electric |
| Powiązania danych wejściowych | IEC-320 C14 |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Zawartość opakowania | |
| Software CD | Tak |
| Przewody | RS-232, Kabel USB |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 10 Gniazdo(a) sieciowe |
| SmartSlot | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel, IEC Jumpers |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia | 219 mm |
| Szerokość produktu | 171 mm |
| Długość urządzenia | 439 mm |
| Głębokość kartonu | 595 mm |
| Wysokość pudełka | 376 mm |
| Szerokość | 328 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 22770 g |
| Waga produktu | 18860 g |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Kasetka na zapasowe baterie | RBC6 |
| Żywotność baterii (max) | 5 rok/lata |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Technologia baterii | Olowiany (VRLA) |
| Zimny start | Tak |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar układu | Mini Wieza |
| Typ ekranu | LCD |
| Wydajność | |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Auto-restart | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Poziom hałasu Lc IEC | 41 dB |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciazenia |
| Kompensacja temperatury napięcia | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Ilość na palecie | 12 szt. |
| Moc | |
| Częstotliwość zasilacza | 50/60 Hz |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1000 VA |
| Wartość znamionowa udaru energii | 459 J |
| Moc rzeczywista | 700 W |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 5 % |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 302 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 151 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95 % |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95 % |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
Numer oferty: 44496151
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty