Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 39,97 zł
Parametry
EAN
4005086147379
Opis
Seria Wild Life zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu.
| Nr katalogowy |
14737 |
| Marka | Brak |
| Typ | Zwierzęta |
| Kategoria | Natura |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Wysokość | 9.2 cm |
| Szerokość | 8.7 cm |
| Głębokość | 3.7 cm |





Numer oferty: 44893892
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty