Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 3 789,26 zł
Opis
Ariston Lydos Hybrid 100
| PARAMETRY LOGISTYCZNE | |
|---|---|
| Długość opakowania | 46.5 cm |
| Wysokość opakowania | 115.3 cm |
| Szerokość opakowania | 46.5 cm |
| Waga brutto | 44 kg |
| Wymiary podgrzewacza | 1153 x 465 x 465 mm |
| PARAMETRY TECHNICZNE I UŻYTKOWE | |
| Obszary zastosowania | ogrzewanie wody w gospodarstwach domowych |
| Pojemność podgrzewacza | 100 l |
| Moc grzałki | 1200 W |
| Profil poboru wody | M |
| Zakres regulacji temperatury | 75°C |
| Poziom ochrony | IPX4 |
| Sposób montażu podgrzewacza | pionowy |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| PARAMETRY INDYWIDUALNE | |
| Marka | Ariston |
| Seria | Lydos Hybrid |
| Gwarancja | 2 lata |
| Nr referencyjny | 3629053 |
| PARAMETRY FIZYCZNE I WIZUALNE | |
| Materiał wykonania | stal emaliowana |

Numer oferty: 40030219
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handelove
4
Darmowa dostawa

Virella
5
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty