Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 339,00 zł
Parametry
EAN
5906874215579
Opis
Już nieraz musiałeś wołać kumpla żeby Cię asekurował. Nie mogłeś sam hardcorowo trenować KLATY lub NÓG! Mam rozwiązanie Twoich problemów – stojaki asekuracyjne HS14 z mocnego profilu 50x50x2, montowane do stojaków na sztangę HS4. Z nimi pokonasz każdą sztangę!

UWAGA! Produkt jest kompatybilny tylko ze stojakami HS4, które są dostępne na innej aukcji.

| Parametr | Wartość |
| Gabaryty | 135 cm (razem ze stojakiem HS4) x 70 cm (długość x wysokość) |
| Waga | 10 kg |
| Testowana wytrzymałość | 500 kg |
| Profil konstrukcyjny | 50x50x2 mm |
| Średnica bolca asekuracyjnego | 25 mm |
| Ilość bolców asekuracyjnych | 4 sztuki po każdej stronie stojaka |
| Stojaki na sztangę | Tak |
| Stojak do asekuracji | Tak |
| Stojak do przysiadów | Tak |
| Montowany do modelu Kelton HOME HS4 | Tak |
| Montowany do pozostałych modeli stojaków Kelton | Nie |
| Fakt | Twoja korzyść |
|---|---|
| Wytrzymała konstrukcja z profilu 50x50x2 mm. | Tylko z taką konstrukcją będziesz mógł cisnąć na klatę MEGA ciężary. Ten stojak wytrzyma 500 KILOGRAMÓW obciążenia! Nie produkujemy chińskich zabawek. |
| Mocna, stabilna podstawa. | Zapewni Ci stabilność podczas ćwiczeń. Ty myśl o treningu, my myślimy o sprzęcie. |
| Mocne bolce asekuracyjne fi 25 mm. | Szybko możesz odłożyć sztangę na jeden z 4 uchwytów do asekuracji. Będziesz mógł sam robić MEGA treningi na klatę! |
| Zaślepki. | Zabezpieczyliśmy wszystkie ostre krawędzie zaślepkami. |
| Przetestowane i zatwierdzone przez profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. | Masz pewność, że kupujesz sprzęt sprawdzony przez najwyższej klasy specjalistów od treningów siłowych. |
Uwaga! Do ćwiczeń potrzebne będą stojaki na sztangę HS4 oraz ławka marki Kelton.





Numer oferty: 43998286
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa

Handeloop
4.3
Darmowa dostawa

Handelove
3.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty