Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 151,00 zł
Opis
Elegancki poziomy głośnik zaprojektowany tak, aby doskonale mieścić się pod każdym monitorem
- Moc szczytowa 12W (moc RMS: 6W)
- Bogaty dźwięk stereo z kompaktowego głośnika mieszczącego się pod każdym monitorem
- Duży i podświetlany przycisk głośności
- Złącza słuchawek i mikrofonu umieszczone w wygodnym miejscu na przednim panelu
- Zasilanie za pomocą portu USB: brak konieczności podłączania do gniazda ściennego
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 110 |
| Wysokość w milimetrach | 500 |
| Głębokość w milimetrach | 110 |
| Rodzaj (głośniki) | Komputerowe |
| System (głośniki) | 2.0 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
11 x 49 x 11 cm |
| Waga | 0.724 kg |

Numer oferty: 41160388
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty