Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 399,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 310 |
| Wysokość w milimetrach | 440 |
| Głębokość w milimetrach | 85 |
| Model |
MB16AC |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 15.6'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 220 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 700:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pobór mocy | 8 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 8.5 mm |
| Szerokość | 379 mm |
| Głębokość | 236 mm |
| Waga | 0.8 kg |

Numer oferty: 41189696
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty