Oferty, które mogą Cię zainteresować:






5
1 / 10
Sprzedano przez "Kup teraz" za 818,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 200 |
| Wysokość w milimetrach | 410 |
| Głębokość w milimetrach | 570 |
| Model |
VB199TL |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Przekątna ekranu 2 | 19'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.294 mm |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | Brak danych |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 53 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | C-tick |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17.1 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 342.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 466 mm |
| Szerokość | 413 mm |
| Głębokość | 64.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 214 mm |
| Waga | 4.7 kg |

Numer oferty: 41190190
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty