Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 584,00 zł
Opis
ASUS VS229NA Monitor z ultra niską emisją niebieskiego światła - 21.5'' FHD (1920x1080), Szeroki kąt widzenia 178°
Małe szczegóły które czynią monitor niezwykłym. Monitor VS229NA Full HD LED, którego wysoki współczynnik kontrastu wynoszący 80000000:1 oraz zastosowany interfejs HDMI zapewniają najlepszą jakość obrazu i koloru. Płaska podstawka zapewnia doskonały styl oraz wysoką stabilność i wytrzymałość.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 125 |
| Wysokość w milimetrach | 560 |
| Głębokość w milimetrach | 440 |
| Model |
VS229NA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Typ matrycy | Brak danych |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | Brak danych |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 30 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 315.18 mm |
| Wysokość z podstawą | 387.22 mm |
| Szerokość | 514.1 mm |
| Głębokość | 48.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 200.63 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Waga z podstawą | 5.4 kg |
| Pozostałe parametry |
Pochylenie: -5/20 stopnie |

Numer oferty: 41190186
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty