Oferty, które mogą Cię zainteresować:






6
1 / 11
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 011,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 475 |
| Wysokość w milimetrach | 635 |
| Głębokość w milimetrach | 130 |
| Model |
MX239H |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2652 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 259 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 28 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Pobór mocy | 33 W |
| Wysokość | 392.2 mm |
| Szerokość | 522.2 mm |
| Głębokość | 207.2 mm |
| Waga | 3.7 kg |
| Pozostałe parametry |
Tilt : +20°~-5° |
| Certyfikaty | VCCI |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |

Numer oferty: 41190347
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty