Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 763,39 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 485 |
| Wysokość w milimetrach | 600 |
| Głębokość w milimetrach | 125 |
| Model |
VX238H |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23'' |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2652 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma |
30~80 KHz |
| Częstotliwość pionowa |
56~76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty |
Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CE, China Energy Label Level 1, C-Tick, ErP, FCC, Gost-R, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7, Windows Vista) |
| Pobór mocy | 34 W |
| Wymiary |
548.2x402.7x210.0(mm) |
| Waga | 2.6 kg |
| Pozostałe parametry |
Tilt : +20°~-5° |

Numer oferty: 41190349
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty