Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 904,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 510 |
| Wysokość w milimetrach | 600 |
| Głębokość w milimetrach | 120 |
| Model |
VZ239Q |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2652 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Częstotliwość pozioma min. | 54 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85.5 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | Brak danych |
| Pobór mocy | 22 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Zasilacz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 387 mm |
| Szerokość | 531 mm |
| Głębokość z podstawą | 211 mm |
| Waga | 2.7 kg |

Numer oferty: 41189426
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty