Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 996,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 410 |
| Wysokość w milimetrach | 670 |
| Głębokość w milimetrach | 230 |
| Model |
VG245Q |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 40 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 329 mm |
| Szerokość | 561 mm |
| Głębokość | 50 mm |
| Waga | 5.1 kg |

Numer oferty: 41189744
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty