Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 810,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 140 |
| Wysokość w milimetrach | 620 |
| Głębokość w milimetrach | 460 |
| Model |
VP247QG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.6'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 27 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 84 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 16.8 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 336 mm |
| Wysokość z podstawą | 400 mm |
| Szerokość | 561 mm |
| Głębokość | 52 mm |
| Głębokość z podstawą | 199 mm |
| Waga | 3.35 kg |
| Waga z podstawą | 4 kg |

Numer oferty: 41189591
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty