Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 577,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 485 |
| Wysokość w milimetrach | 130 |
| Głębokość w milimetrach | 610 |
| Model |
VS247NR |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.6'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.272 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | Brak danych |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 22.7 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
561.8x410.6x200mm |
| Waga | 4.2 kg |
| Pozostałe parametry |
Tilt : +20°~-5° |

Numer oferty: 41190281
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty