Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 3 825,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1440
Opis
Profesjonalny, skalibrowany, 27-calowy monitor ASUS PA279Q AH-IPS 16:9 2560 x 1440 WQHD z podświetleniem LED
Cechy główne:
- Fabrycznie skalibrowany wyświetlacz zapewniający wysoką precyzję reprodukcji kolorów
- Profesjonalny, 27-calowy wyświetlacz AH-IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 WQHD (109 pikseli na cal)
- Sześć portów USB 3.0 i czytnik kart 9-w-1
- Ergonomiczna regulacja nachylenia, obrotu, osi i wysokości zapewniająca wygodne oglądanie
- Prawdziwe, spójne kolory
- 10-bitowy kolor zapewniający lepsze przejścia
- Technologia IPS nowej generacji
- 6-osiowa, niezależna regulacja kolorów
- Funkcja UniformityCompensation
- Ekskluzywna innowacja i design firmy ASUS
- Technologia SPLENDID Video Intelligence
- 5- kierunkowy, intuicyjny przycisk nawigacyjny
- Dostosowywane skróty OSD
- Funkcje Picture-in-Picture oraz Picture-by-Picture
- Funkcja QuickFit Virtual Scale
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 280 |
| Wysokość w milimetrach | 440 |
| Głębokość w milimetrach | 730 |
| Model |
PA279Q |
| Format ekranu | Panoramiczny |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Typ matrycy | AH-IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji new | 6 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma |
29 ~ 113 KHz |
| Częstotliwość pionowa |
49 ~ 86 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 6 x USB 3.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty |
Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 2, C-Tick, EPEAT (Gold) by region , ErP, FCC, Gost-R, J-MOSS, Mac Compliance, PSE, RoHS, TCO6.0, TUV-Ergo, TUV-GS, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 49 W |
| Wymiary |
- Wymiary monitora z podstawką(WxHxD):640.78x559.84x240 mm |
| Waga | 10 kg |
| Pozostałe parametry |
- Porty USB : 1 x Upstream, 3.0, 6 x USB 3.0(tylko odczyt) |
| Akcesoria w zestawie |
- Cable tie |

Numer oferty: 41189444
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty