Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 11,54 zł
Parametry
EAN
5909990337422
Opis
Efferalgan Vitamin C jest lekiem w postaci tabletki musującej, który zwalcza objawy przeziębienia i grypy.
Zawiera dwie substancje czynne: paracetamol i kwas askorbowy (witaminę C).
Pracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.
Dodatek witaminy C uzupełnia jej niedobory często występujące w przebiegu chorób przeziębieniowych.
1 tabletka musująca Efferalgan Vitamin C zawiera 330 mg paracetamolu i 200 mg kwasu askorbowego.
Opakowanie zawiera 20 tabletek musujących.
Efferalgan działa na;
Przed zażyciem tabletkę należy rozpuścić w szklance wody.
Nie żuć, nie połykać nierozpuszczonej tabletki.
Jedna lub dwie tabletki co 4 godziny, nie więcej niż 9 tabletek na dobę.
Numer oferty: 45111365
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeloop
4.7
Darmowa dostawa

Handeloop
4.7
Inne archiwalne oferty