

1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 29,00 zł
Opis
Ekspander to profesjonalny przyrząd treningowy do stosowania podczas ćwiczeń domowych, na zajęciach aerobowych lub gimnastyce, doskonałe urządzenie do ćwiczenia górnych partii mięśniowych ciała. Regulowany opór złożony z 5 odpinanych gum zapewnia idealne dopasowanie obciążenia podczas ćwiczeń.
| Regulowany opór: | 5 odpinanych gum |
| Długość gumy: | 59cm |
| Długość całkowita: | 79cm |
| Średnica gumy: | 5mm |
| Szerokość uchwytu: | 115mm |
| Uchwyt: | profilowany, tworzywo sztuczne |
| Kolor gumy: | czarny |
| Kolor uchwytu: | niebieski |
| Waga: | 300g |
Numer oferty: 41894612
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty