Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 533,40 zł
Parametry
Marka
Krups
EAN
1001094221837
Opis
Ekspres EA8298 to najbardziej kompaktowy ekspres One Touch Cappuccino.To w pełni zautomatyzowane urządzenie, wyposażone w zbiornik na mleko, w szybkim czasie przygotuje dla ciebie kawę mleczną o nieskazitelnym smaku i intensywnym aromacie. Wystarczy tylko jedno dotknięcie przycisku. | ![]() |
![]() | Obsługa ekspresu jest intuicyjna dzięki wyświetlaczowi z polskim menu.Przejrzysty ekran LCD pozwoli Ci przygotować Twoją ulubioną kawę w łatwy sposób. Jednocześnie w prosty sposób dostosujesz najważniejsze parametry Twojego ulubuionego napoju. |
Unikalny design i kompaktowy rozmiarDesign ekspresu został stworzony przez doświadczonych, profesjonalnych projektantów. Jego czarna, elegancka obudowa sprawia, że świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. | ![]() |
![]() | Ekspres wyposażony został w system Thermoblock.Gwarantuje, że każda zaparzona w nim kawa będzie miała perfekcyjną temperaturę. Na smak przyrządzanych napojów ma niewątpliwie wpływ system filtracji wody Claris Aqua. Wielką zaletą tego modelu jest funkcja czyszczenia systemu mlecznego oraz funkcja automatycznego czyszczenia i odkamieniania. Dzięki nim, ekspres będzie zawsze gotowy do przygotowania twojej ulubionej, za każdym razem tak samo pysznej kawy. |
| Producent | Krups |
|---|---|
| Typ ekspresu | automatyczny |
| Ciśnienie | 15 barów |
| Moc | 1450 W |
| Stosowanie kawy | ziarnista |
| System spieniający mleko | wbudowany pojemnik na mleko |
| Automatyczne przygotowywanie | Cappuccino, Espresso |
| Regulacja mocy kawy | tak |
| Regulacja ilości zaparzanej kawy | tak |
| Wbudowany młynek | tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 litra |
| Pojemność zbiornika na kawę | 275 g |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Kolor | czarny |
| Funkcje dodatkowe | automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, funkcja gorącej wody, menu w języku polskim, regulacja stopnia zmielenia kawy, szybka para, Thermoblock - system grzewczy, wbudowany filtr do wody, wyświetlacz LCD |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) | 295 x 363 x 390 mm |
| Wymiary opakowania | 39 x 29 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 11 kg |
Numer oferty: 40425854
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty