Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 245,00 zł
Parametry
Marka
Inna
Kolor
Czerń
EAN
4006083266827
Opis
Ekspres TCHIBO Cafissimo Mini, kolor czarny

Cafissimo MINI
Nowy Cafissimo MINI to prawdziwa perełka w kwestii designu. Modne, żywe kolory, nowoczesny wygląd i kompaktowe rozmiary ekspresu z pewnością zwrócą uwagę każdego kawosza. Jednak to cudeńko to nie tylko doskonały wygląd, ale również funkcjonalność: dzięki trzem stopniom parzenia Cafissimo MINI przygotuje kawę filtrowaną, caffè crema i espresso za naciśnięciem guzika, dobierając każdorazowo optymalne ciśnienie zaparzania. Do jego specjalności należy również doskonała herbata.
Zalety Cafissimo MINI
Wyposażenie Cafissimo MINI
Uzupełnieniem dla żywych kolorów Cafissimo MINI jest odpowiednio dobrane wyposażenie: od filiżanek do espresso i średniej wielkości filiżanek caffè crema aż do dużych kubków do kawy - wszystko w kolorach jagodowym, miętowy lub szarym i z silikonową powłoką - każdy znajdzie coś dla siebie.
Miłośnicy latte macchiato i cappuccino nie muszą już rezygnować ze swojej ulubionej mlecznej pianki: dobrany kolorystycznie, szary, elektryczny spieniacz do mleka pozwoli przygotować idealną piankę.
Efektywność energetyczna naszych Cafissimo MINI
Tchibo Cafissimo to krok w kierunku zrównoważonej gospodarki. Każdy element składa się z części pochodzących ze zrównoważonej produkcji: kawy z naszego asortymentu Cafissimo pochodzą w 100% z certyfikowanych zrównoważonych upraw. Kapsułki Cafissimo zostały wykonane z wysokiej jakości, w 100% odnawialnych surowców. Również nasze ekspresy na kapsułki spełniają wysokie wymagania w zakresie zrównoważonej produkcji.
Cafissimo MINI wyłącza się automatycznie po 9 minutach, a w trybie czuwania wykazuje wyjątkowo niskie zużycie energii (< 0,5 W). W ten sposób Cafissimo MINI zapewnia energooszczędne przygotowanie doskonałej kawy za naciśnięciem guzika.
Czego się napijesz?Z Cafissimo MINI kawę zrobisz po naciśnięciu jednego guzika i w mgnieniu oka – wodę podgrzewa już w 40 sekund. Masz ochotę na kawę filtrowaną, caffè crema czy espresso jak z ulubionej kawiarni? Cafissimo MINI każdą z nich przygotuje perfekcyjnie, dobierając każdorazowo optymalne ciśnienie zaparzania. Taki mały, a tyle potrafi!
ElastycznyDo Cafissimo MINI pasują również duże kubki i szklanki latte macchiato.
KompaktowyNowoczesny, kompaktowy design Cafissimo MINI pozwoli zaoszczędzić przestrzeń w Twoim domu. Niewielkie rozmiary sprawią, że znajdzie miejsce nawet w małej kuchni (22,3 cm wys. x 18 cm szer. x 30 cm dł.).
Magnetyczny pojemnikEkspres Cafissimo MINI jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Posiada magnetyczny pojemnik na kapsułki, pozwalający na ich bezproblemową aplikację, oraz miseczkę ociekową.
Specyfikacja techniczna
Parametry
Funkcje
Fizyczne
Parzenie
Techniczne



| PARAMETRY | |
| Kolor | czarny |
| Typ ekspresu | kapsułkowy |
| Rodzaj ekspresu | ciśnieniowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| FUNKCJE | |
| Automatyczne przygotowanie | Automatyczne przygotowanie |
| Funkcje dodatkowe | tryb czuwania, napoje za dotknięciem jednego przycisku, funkcja przypominania o konieczności odkamieniania, przygotowanie herbaty |
| Sterowanie | elektroniczne |
| FIZYCZNE | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0.65 l |
| Wysokość | 22.3 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Głębokość | 29.8 cm |
| PARZENIE | |
| Regulacja ilości zaparzanej kawy | tak |
| Rodzaj kawy | kapsułki |
| Regulacja mocy kawy | tak |
| TECHNICZNE | |
| Zabezpieczenia | automatyczne wyłączanie |
Numer oferty: 40190428
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty