Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 208,00 zł
Opis
ES20BT Słuchawki bluetooth
ES20BT to kolejna propozycja słuchawek bluetooth SoundMAGIC'a na 2018 rok. W tym przypadku mamy do czynienia z konstrukcją hybrydową gdyż ES20BT łączą zalety zarówno słuchawek dousznych, jak i dokanałowych. Słuchawki pomimo iż mają konstrukcję dokanałową, są wentylowane a co za tym idzie nie odcinają nas całkowicie od otoczenia, w zamian ES20BT oferują napowietrzony, zwiewny dźwięk z bardzo rozbudowaną sceną. Dużą zaletą jest wierne, detaliczne brzmienie bez dodawania od siebie basu.
ES20BT to propozycja idealna dla osób które szukają słuchawek nie przekolorowanych, idealnych na rower czy też do biegania. Dzięki nietypowej konstrukcji są to bardzo wygodne słuchawki. Na wysoką jakość dźwięku i trwałość słuchawek zapewnia pleciony kabel taki sam jak w E10.
ES20BT to wersja bezprzewodowa, wyposażona w technologię Bluetooth 4.1 oraz wygodny pilot z mikrofonem na kablu, dzięki któremu z łatwością przeprowadzimy rozmowę telefoniczną, czy ustawimy głośność.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 107 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 12.5 g |
| Pozostałe parametry |
- Czas odtwarzania bez przerw: 5,5~6 godzin |

Numer oferty: 41161133
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handelove
4
Darmowa dostawa

Virella
5
Darmowa dostawa

Handelove
4
Inne archiwalne oferty