Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 48,00 zł
Opis
Mikrofon do PC i notebooka
- Do wszelkich zastosowań audio w tym aplikacji typu VoIP
- Krystalicznie czysty dźwięk
- Pasmo przesnoszenia 20 - 20kHz
- Czułość -38dB ± 2dB
- Statyw
- Długość kabla 1,8m
- Możliwość podłączenia do wszelkiego rodzaju urządzeń wyposażonych w port mikrofonu 3,5mm
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 85 |
| Wysokość w milimetrach | 220 |
| Głębokość w milimetrach | 55 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 38 dB |
| Technologie (słuchawki) | Brak |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |

Numer oferty: 41159904
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

-93%
149,95 zł
9
,95 złsofties
4.7
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty