Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 402,00 zł
Parametry
Marka
Bosch
EAN
4242002795102
Opis


| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj espresso | z kapsułek |
| Typ | wolnostojąca |
|
Ciśnienie pompy
| 3.3 bar |
|
Wyświetlacz
| LED |
| Korzystanie z kapsułek | TASSIMO |
| Funkcje użytkowania | |
| Cappuccino i Caffe Latte jednym tłoczeniem | Tak |
| Ustawienia mocy kawy | Tak |
| Regulacja temperatury kawy | Nie |
| Zastosowanie kawy mielonej | Nie |
| Korzystanie z kawy ziarnistej | Nie |
|
Czyszczenie i odkamieniane
| tak |
|
Dysza parowa
| Nie |
|
Pojemnik na mleko
| Nie |
| Młynek do kawy | Nie |
| Příprava dvou šálků najednou | Nie |
| Objętość produktu | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.4 l |
| Parametry produktu | |
| Pobór mocy ekspresu | 1300 W |
| Wymienny zbiornik na wodę | Tak |
|
Kolor
| czerwony |
|
SMART
| Nie |
| Wymiary produktu | |
| Szerokość produktu | 23.0 cm |
| Wysokość produktu | 28.9 cm |
| Głębokość produktu | 33.3 cm |
| Waga produktu | 3.4 kg |
| Szerokość opakowania | 27.0 cm |
| Wysokość opakowania | 31.5 cm |
| Głębokość opakowania | 34.0 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 3.9 kg |
Numer oferty: 39459803
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

PraktycznyWybor
4.1
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty