Oferty, które mogą Cię zainteresować:






6
1 / 11
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 421,00 zł
Parametry
Marka
Philips
EAN
8710103859178
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj espresso | automatyczny |
| Typ | wolnostojąca |
|
Ciśnienie pompy
| 15 bar |
|
Wyświetlacz
| tak |
| Korzystanie z kapsułek | Nie |
| Funkcje | |
| Cappuccino i Caffe Latte jednym tłoczeniem | Tak |
| Ustawienia mocy kawy | Tak |
| Nastawianie ilości wody | tak |
| Regulacja temperatury kawy | Tak |
| Zastosowanie kawy mielonej | Tak |
| Korzystanie z kawy ziarnistej | Tak |
|
Czyszczenie i odkamieniane
| tak |
|
Dysza parowa
| Nie |
|
Pojemnik na mleko
| Tak |
| Młynek do kawy | Tak |
| Hermetycznie zamknięty pojemnik młynku kawy | Tak |
| Ilość stopni mielenia | 5 |
| Příprava dvou šálků najednou | Tak |
| Jednostka zaparzająca | wyjmowalna |
| Rodzaj młynka do kawy | ceramiczny |
| Objętość | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.8 l |
| Pojemność zbiornika na kawę | 250 g |
| Dalsze parametry | |
| Pobór mocy ekspresu | 1850 W |
| Maksymalny rozmiar filiżanki | 150 mm |
|
Kolor
| srebrny |
|
SMART
| Nie |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 39.8cm |
| Wysokość produktu | 37.2cm |
| Głębokość produktu | 23.2cm |
| Waga produktu | 8.8kg |
| Szerokość opakowania | 49.7cm |
| Wysokość opakowania | 46.5cm |
| Głębokość opakowania | 29.0cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 10.2kg |
Numer oferty: 39943604
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty