Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 867,99 zł
Parametry
Marka
Siemens
EAN
4242003716564
Opis

EU631BEF1E Płyta indukcyjna
Płyta indukcyjna z innowacyjnymi funkcjami, które umożliwiają elastyczne gotowanie w każdej sytuacji.
- Technologia indukcyjna: gotuj szybko, czysto i bezpiecznie przy zużyciu niewielkiej ilości energii
- powerBoost: zwiększa moc wybranego pola grzewczego i skraca czas gotowania z mocą większą aż do 50%
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | indukcyjna |
| Kolor | czarny |
| Moc przyłączeniowa | 3.7 kW |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Informacje o płycie |
- Ø 180 mm, 1.8 kW (max. moc 3.1 kW) |
| Sterowanie | dotykowe |
| Funkcje | Zabezpieczenie przed dziećmi |
| Ruszty | Nie dotyczy |
| Wysokość | 5.1 cm |
| Szerokość | 59.2 cm |
| Głębokość | 52.2 cm |
| Waga | 11 kg |
| Pozostałe parametry |
Bezramkowa |



Numer oferty: 46402188
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty