Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 545,60 zł
Parametry
Marka
Jabra
EAN
5706991020700
Opis

| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 177 g |
| Akcesoria w zestawie |
- Zestaw słuchawkowy Evolve 75 |
| Pozostałe parametry |
- Czas rozmów: do 15 godzin |




Numer oferty: 46404692
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty