Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 119,87 zł
Parametry
EAN
5706991020823
Opis
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 50 g |


Numer oferty: 44747304
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty