Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 172,00 zł
Opis
Zestaw kompaktowych głośników 2.1 z drewnianym subwooferem i bezprzewodowym łączem audio Bluetooth, do komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu i telefonu
- Moc szczytowa 30 W (moc RMS: 15 W)
- Mocny dźwięk z kompaktowej konstrukcji
- Podłączanie przewodowe lub za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth
- Subwoofer skierowany w dół, zapewniający głębokie basy
- Regulacja basów i głośności
- Inteligentny system zarządzania energią: przejście w tryb oczekiwania w przypadku nieużywania
- Współpracują z komputerem, tabletem, telefonem, telewizorem, odtwarzaczem DVD, CD, MP3 oraz innymi urządzeniami audio
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Zestawy |
| System (głośniki) | 2.1 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Gaming |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja niskich tonów |
| Moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | RCA (Chinch) |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
- Subwoofer 24 x 14 x 19 cm |
| Waga | 1.5 kg |

Numer oferty: 41159889
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty