Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 193,83 zł
Parametry
EAN
8713439211849
Opis
Zestaw kompaktowych głośników 2.1 z drewnianym subwooferem i bezprzewodowym łączem audio Bluetooth, do komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu i telefonu
- Moc szczytowa 30 W (moc RMS: 15 W)
- Mocny dźwięk z kompaktowej konstrukcji
- Podłączanie przewodowe lub za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth
- Subwoofer skierowany w dół, zapewniający głębokie basy
- Regulacja basów i głośności
- Inteligentny system zarządzania energią: przejście w tryb oczekiwania w przypadku nieużywania
- Współpracują z komputerem, tabletem, telefonem, telewizorem, odtwarzaczem DVD, CD, MP3 oraz innymi urządzeniami audio
| Rodzaj | Zestawy |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja niskich tonów |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | RCA (Chinch) |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
- Subwoofer 24 x 14 x 19 cm |
| Waga | 1.5 kg |
| Unboxing | |


Numer oferty: 44746239
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty