Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 69,00 zł
Parametry
EAN
292
Opis
Fitness Authority - Xtreme Beef Amino - zhydrolizowane białko wołowe w postaci tabletek, będące źródłem wysokiej jakości szybkoprzyswajalnych aminokwasów egzogennych i endogennych. Suplement stworzony został z myślą o sportowcach, których mięśnie potrzebują wsparcia. Fitness Authority - Xtreme Beef Amino nasila anabolizm przyśpieszając budowę masy mięsniowej. Pozwala na zahamowanie katabolizmu oraz na większą produkcję kolagenu, który poprawia stan kości, stawów, włosów i paznokci. Suplement polecany jest osobom preferującym trening siłowy, siłowo-wytrzymałościowy oraz wytrzymałościowy.
Dawkowanie w dzień treningowy:
Dawkowanie w dzień nietreningowy:
| SKŁADNIKI AKTYWNE | BEEF AMINO |
| opakowanie | 600 tab |
| Wartość energetyczna | 1360 kJ / 320 kcal |
| Węglowodany | 0g |
| w tym cukry | 0g |
| Tłuszcz | 0g |
| w tym nasycony | 0g |
| Białko | 2g |
| Sól | 0g |
| Profil aminokwasowy w 100g: | . |
| L-leucyna | 3,12g |
| L-izoleucyna | 1,44g |
| L-walina | 2,48g |
| L-lizyna | 3,04g |
| L-arginina | 6,16g |
| L-histydyna | 0,80g |
| L-treonina | 1,68g |
| L-fenyloalanina | 1,92g |
| Kwas L-glutaminowy | 9,04g |
| L-metionina | 0,80g |
| L-tryptofan | 0,32g |
| L-seryna | 2,72g |
| L-alanina | 7,28g |
| L-prolina | 9,12g |
| Cystyna | 0,08g |
| Glicyna | 14,88g |
| Hydroksyprolina | 8,24g |
| Składniki: | Zhydrolizowane białko wołowe, substancje wiążące (E341, E460(i)), substancja wypełniająca (E470b), substancja przeciwzbrylająca (E551). |
| Kwas asparaginowy | 4,88g |
| L-tyrozyna | 0,72g |
Numer oferty: 39415469
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty