Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 99,00 zł
Parametry
EAN
537
Opis
Fitness Authority - Xtreme Tech Amino to innowacyjna kompozycja aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych takich jak: L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina i doskonale wchłanialnych peptydów pochodzenia enzymatycznego rozkładu hydrolizatu białka serwatkowego. Stworzony został dla sportowców wymagających dobrych warunków dla swoich zmęczonych treningiem mięśni. Fitness Authority - Xtreme Tech Amino pobudza syntezę protein jednocześnie hamując ich rozpad, przyspieszając tym samym rozbudowę masy mięśniowej, przyśpiesza regenerację potreningową.
Dawkowanie w dzień treningowy:
Dawkowanie w dzień nietreningowy:
| SKŁADNIKI AKTYWNE | Xtreme Tech Amino |
| opakowanie | 325 tab |
| Wartość energetyczna | 51 kJ / 12 kcal |
| Węglowodany | 0 g |
| Tłuszcz | 0 g |
| Białko | 3 g |
| Profil aminokwasowy w porcji: | 3 tab. |
| L-leucyna | 333 mg |
| L-izoleucyna | 180 mg |
| L-walina | 180 mg |
| L-lizyna | 294 mg |
| L-arginina | 81 mg |
| L-histydyna | 57 mg |
| L-treonina | 234 mg |
| L-fenyloalanina | 102 mg |
| Kwas L-asparaginowy | 345 mg |
| Kwas L-glutaminowy | 549 mg |
| L-metionina | 57 mg |
| L-tryptofan | 42 mg |
| L-seryna | 171 mg |
| L-alanina | 153 mg |
| L-prolina | 180 mg |
| Cystyna | 75 mg |
| Glicyna | 57 mg |
| BCAA (l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina) | 693 mg |
| L-tyrozyna | 93 mg |
| Składniki: | Hydrolizowany koncentrat białka serwatki (Optipep™ 80), hydrolizowany izolat białka serwatki (Optipep™ 90), substancja przeciwzbrylająca (stearynian magnezu). |
Numer oferty: 41241083
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty