Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 214,80 zł
Parametry
Marka
Inna
Opis
Zgrabna torebka marki Farbotka wykonana z pikowanego czarnego materiału. Torebka posiada odpinaną klapkę.
Klapka została uszyta z poliestru. Przymocowana jest do torebki za pomocą 4 napów. Dzięki temu można nie przekładając całej zawartości torebki, a jedynie zmieniając klapkę, osiągnąć zupełnie nowy design.
Dzięki szerokiemu prostokątnemu dnu torebka pomimo niewielkich rozmiarów jest bardzo pojemna. We wnętrzu torebka posiada pikowaną podszewkę, kieszonkę zapinaną na suwak oraz kieszonkę na telefon. Wyposażona w skórzany pasek o regulowanej długości, umożliwiający noszenie na ramieniu lub na ukos przez ramię.
DANE TECHNICZNE
| KOLEKCJA | Puro |
| TWORZYWO | materiał pikowany / poliester |
| KOLOR | czarny / odcienie szarości |
| RODZAJ | torebka damska |
| ROZMIAR | średnia |
| SZEROKOŚĆ | 23 cm |
| WYSOKOŚĆ | 20 cm |
| DNO | 23 x 9 cm |
| PASEK | skórzany, 140 cm |
| W ŚRODKU | pikowana podszewka z logo, 2 kieszenie |
| ZAPIĘCIE | magnes |
| OKUCIA | srebrne |
Numer oferty: 42944697
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty