Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 214,80 zł
Parametry
Marka
Inna
Opis
Każda z Was lubi dopasowywać torebkę do stroju, już teraz marka Farbotka daje niesamowite ułatwienie; nie przekładając całej zawartości torebki, a jedynie zmieniając klapkę, masz zupełnie nowy design.
Torebka ma prosty krój a kolorowa klapka uszyta została ze skóry ekologicznej co nadaje torebce stylu i elegancji. Taką torebkę założysz zarówno do pracy jak i na wieczorną kolację w doborowym gronie przyjaciół. Zaprojektowana z wysokiej jakości wodoodpornego czarnego materiału pikowanego. Dzięki szerokiemu, prostokątnemu dnu torebka pomimo niewielkich rozmiarów jest bardzo pojemna. We wnętrzu wykończonym pikowaną podszewką znajdziesz kieszonkę zapinaną na suwak oraz kieszonkę na telefon.
Torebka posiada mocny skórzany pasek, o regulowanej długości, umożliwiający noszenie na ramieniu lub na ukos przez ramię. Każda oryginalna torebka ma metalowe logo Farbotka na klapce oraz logo w środku torby.
| KOLEKCJA | Puro |
| TWORZYWO | materiał pikowany / skóra ekologiczna |
| KOLOR | czarny / brązowo - czarny |
| RODZAJ | torebka damska |
| ROZMIAR | średnia |
| SZEROKOŚĆ | 23 cm |
| WYSOKOŚĆ | 20 cm |
| DNO | 23 x 9 cm |
| PASEK | skórzany, 140 cm |
| W ŚRODKU | pikowana podszewka z logo, 2 kieszenie |
| ZAPIĘCIE | magnes |
| OKUCIA | srebrne |
Numer oferty: 42944698
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Mojagalanteria
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty