Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 375,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 160 |
| Wysokość w milimetrach | 210 |
| Głębokość w milimetrach | 60 |
| Model |
FBOX ATV |
| Rodzina procesora | Cortex-A53 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
- Main Chipset: HiSilicon HI3798M V200 up to 2.0GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 2 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | Brak danych |
| Format szerokości dysku | brak danych |
| Interfejs dysku | Brak danych |
| Komunikacja | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Czytnik kart pamięci (tak/nie) | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obudowa | Mini PC (Intel NUC etc.) |
| Akcesoria w zestawie |
- FBOX ATV |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
20 x 105 x 105 mm |
| Waga | 200 g |

Numer oferty: 41188402
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeloop
4.7
Darmowa dostawa

Tradax
4.4
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty