Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 119,00 zł
Opis
Podnóżek wyposażony w Powłokę MICROBAN® która pozwala zwalczać bakterie i przeciwdziała pojawieniu się niepożądanych zapachów bądź odbarwień. Nachylenie podnóżka może być ustawione na sztywno lub zmieniać się płynnie pod naciskiem stóp.
- Powłoka MICROBAN® jest
nieścieralna i niezmywalna.
- Ergonomiczny kształt pozwala na regenerację
stóp.
- Możliwość zmiany konta nachylenia i regulacja wysokości
| Powierzchnia antypoślizgowa | - |
| Powierzchnia masująca | - |
| Składa się na płasko | - |
| Regulowany kąt nachylenia | 0-30° |
| Płynna regulacja kąta nachlenia | tak |
| Regulacja wysokości | 3 pozycje: 108, 127 i 146 mm |
| Kolor | czarny |
| Wymiary platformy | 444 x 336 mm |
| Wymiary podstawy | - |
| Wysokość podnóżka | 108 mm |
| Konstrukcja | - |
| Gumowe nóżki | - |
| Gwarancja producenta (miesiące) | 12 |
Numer oferty: 39669755
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty