Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 269,00 zł
Opis
Podnóżek z funkcją grzania i chłodzenia. Możliwość ustawienia dwóch temperatur grzania lub chłodzenia. Idealny zarówno w okresie zimowym jak i letnim.
- Specjalne wypustki na powierzchni umożliwiają masaż i regenerację
stóp.
- Długość kabla 1,25 m.
- Możliwość zmiany konta nachylenia i
regulacja wysokości
| Powierzchnia antypoślizgowa | - |
| Powierzchnia masująca | tak (wypustki) |
| Składa się na płasko | - |
| Regulowany kąt nachylenia | 5, 14, 20° (3-stopniowa regulacja) |
| Płynna regulacja kąta nachlenia | - |
| Regulacja wysokości | 2 pozycje: 127, 152 mm |
| Kolor | czarny |
| Wymiary platformy | 415 x 246 mm |
| Wymiary podstawy | - |
| Wysokość podnóżka | 150 mm |
| Konstrukcja | - |
| Gumowe nóżki | - |
| Gwarancja producenta (miesiące) | 12 |
Numer oferty: 39669741
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.4
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty