Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 76,00 zł
Parametry
EAN
8590669113408
Opis
| Parametry produktu | |
| Rodzaj suszarki | standardowa |
| Max. moc | 1500 W |
| Ilość prędkości | 2 |
| Ilość temperatur | 3 |
|
Dyfuzor
| Nie |
|
Jonizacja
| Tak |
|
Zimny nawiew
| Tak |
|
Przełącznik napięcia 115 / 230 V
| Nie |
|
Długość przewodu
| 1.7 m |
| Wymiary | |
| Szerokość opakowania | 13.2 cm |
| Wysokość opakowania | 25.1 cm |
| Głębokość opakowania | 9.3 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 0.7 kg |
Numer oferty: 40487145
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty