Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 57,30 zł
Parametry
EAN
5908293513571
Opis
| Typ | Termowentylator (farelka) |
| Stopnie regulacji | 2 |
| Maksymalna moc | 2000 W |
| Minimalna moc | 1000 W |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Termostat | Tak |
| Timer | Nie |
| Oscylacja | Nie |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Funkcje specjalne |
Automatyczna kontrola temperatury |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
Wymiary opakowania: 232 x 110 x 235 mm |
| Waga | 0.9 kg |
Numer oferty: 44361829
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Promowany

-17%
54,00 zł
45
,00 złBravis
4.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty