Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 398,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 235 |
| Wysokość w milimetrach | 312 |
| Głębokość w milimetrach | 235 |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | Mono |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
- Głośnik |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
26x18x18cm |
| Waga | 2.34 kg |

Numer oferty: 41160469
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty