Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 298,00 zł
Parametry
EAN
6953175711070
Opis
FiiO E10K to odświeżona wersja dobrze znanego wzmacniacza słuchawkowego oraz konwertera cyfrowo-analogowego FiiO E10, udoskonalonego nie tylko wizualnie, ale również ze zmienionym układem elektrycznym w urządzeniu.
Przetwornik cyfrowo-analogowy FiiO E10K wyposażono w ulepszony układ elektryczny, w którym zmieniono WM8740 na PCM5102, natomiast AD8397 na LMH6643 umożliwiając zwiększenie mocy wzmacniacza o 50mW oraz poprawę jakości dźwięku.
Wzmacniacz posiada wbudowane wejście micro USB, który pozwala na podłączenie urządzenia do komputera PC.laptopa, natomiast wyjście słuchawkowe mini-jack 3.5mm pozwala na wysterowanie nawet wymagających słuchawek o impedancji do 150 Ohm.
Dopasowanie dźwięku jest możliwe, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości japońskiego potencjometru ALPS, przełącznika poziomu wzmocnienia sygnału oraz poziomu wzmocnienia basu.

Konwerter cyfrowo-analogowy może poszczycić się dużą wydajnością oraz możliwością wysterowania słuchawek o impedancji w zakresie 16-150 Ohm. To wszystko sprawia, że przetwornik FiiO E10K jest idealnym urządzeniem do odsłuchu wysokiej jakości dźwięku bez zniekształceń.

FiiO E10K posiada wbudowany japoński potencjometr ALPS, który stosowany jest w audiofilskich urządzeniach, przełącznik wzmocnienia basu oraz przełącznik GAIN umożliwiający zmianę wzmocnienia sygnału pomiędzy opcjami 1.6 oraz 8.8, dzięki temu FiiO E10K pozwala na dopasowanie brzmienia do potrzeb użytkownika.

W odświeżonej wersji wzmacniacza FiiO E10K ulepszono ergonomię oraz poprawiono kilka detali usprawniających użytkowanie konwertera. Niewielkie rozmiary (19.1 x 80 x 21 mm) oraz stylowa obudowa wykonana z aluminium doskonale chroni cenną elektronikę urządzenia.
| Producent | FiiO |
| Model | E10K |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Impedancja | 16 Ohm - 150 Ohm |
| Moc | 200 mW (32 Ohm) |
| Waga | 78 g |
| Wyjścia | 3.5mm Jack |
| Wymiary | 19.1 x 80 x 21 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Złącza | Micro USB, Line, PCM |
| Wzmocnienie | 1.6 lub 8.8 dB |
Numer oferty: 39517841
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeloop
4.7
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty