Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 488,00 zł
Opis
Towarzysz podróży na każdą pogodę i okoliczność
JBL Flip 3 to nowej generacji, wielokrotnie nagradzany głośnik z serii Flip. Jest on wysoce funkcjonalnym, przenośnym głośnikiem z technologią Bluetooth, który pomimo swojej ultrakompaktowej budowy, zapewnia zaskakująco mocny dźwięk stereo.
Ten ultrakompaktowy głośnik jest zasilany akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 3000 mAh, który umożliwia 10 godzin nieustannego odtwarzania wysokiej jakości muzyki w trybie stereo. Flip 3, którego dostępna w 3 kolorach konstrukcja bazuje na wytrzymałych, odpornych na zachlapanie materiałach, sprawdza się w każdych warunkach, przy każdej pogodzie, jako urządzenie integrujące muzykę z każdą chwilą Twojego życia – od pracy przy biurku, przez relaks w basenie, od słonecznych poranków po deszczowe wieczory. Flip 3 wykorzystuje również wbudowany głośnik z funkcją tłumienia zakłóceń i echa, dzięki czemu idealnie się sprawdza podczas połączeń konferencyjnych, a także technologię bezprzewodowego łączenia wielu głośników JBL Connect, która pozwala zwiększyć wrażenia z odsłuchu.
Główne cechy:
- Bezprzewodowe przesyłanie strumienia audio przez Bluetooth
- Akumulator 3000 mAH
- Zestaw głośnomówiący
- Odporność na zachlapanie
- JBL Connect
- Gustowne i trwałe wykonanie
- Wzmacniacz basowy JBL
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 100 |
| Wysokość w milimetrach | 190 |
| Głębokość w milimetrach | 125 |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | 2.0 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 85 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
- Głośnik JBL Flip 3 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Niebieski |
| Wymiary |
64 x 169 x 64 mm |
| Waga | 450 g |
| Pozostałe parametry |
- Odporność na zachlapanie |

Numer oferty: 41160256
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty