Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 326,00 zł
Opis
Jeśli ponad wszystko cenisz nowoczesność i wygodę podczas grania, fotel dla gracza Pablo L z pewnością Cię zadowoli. Klasyczna forma i ponadczasowy design sprawiają, że pufa doskonale prezentuje się zarówno we wnętrzach urządzonych w stylu modernistycznym jak i w pokojach młodzieżowych. Wygodne, szerokie siedzisko i doskonale wyprofilowane oparcie gwarantują wszystkim użytkownikom wysoki komfort podczas korzystania z komputera czy konsoli do gier. Fotel dla gracza Pablo dostępny jest w wersji z ekoskóry.
Fotel dla gracza Pablo idealnie nadaje się do wielogodzinnej rozrywki w wirtualnym świecie za sprawą wypełnienia sprężystym granulatem, który podczas użytkowania przemieszcza się i idealnie dopasowuje się do ciała osoby siedzącej. Fotel polskiego producenta wykonany jest z wysokiej jakości ekoskóry, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Prosty, ale nietuzinkowy fotel gamingowy ma odpowiednie certyfikaty, dlatego z powodzeniem może być użytkowany przez alergików.
UWAGA: nie można zmieniać koloru lamówki.
| Wysokość: | 84 cm |
| Szerokość: | 77 cm |
| Wysokość siedziska: | 26 cm |
| Podstawa: | 77 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Wypełnienie: | 260 l |
| Koszt wysyłki (przedpłata): | 40 zł |
| Koszt wysyłki (płatność przy odbiorze): | 45 zł |
| Maksymalna ilość w przesyłce: | 1 szt. |
| Szerokość kieszeni: | 30 cm |
Numer oferty: 52531214
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty