Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 089,00 zł
Opis
Fotel Cloe to połączenie klasyki z nowoczesnością. Posiada bardzo elegancki wygląd wzbogacony ozdobnymi pikowaniami.
| Wysokość | 104 cm |
| Szerokość | 79 cm |
| Głębokość | 86 cm |
| Styl | Klasyczny |
| Kolor | Niebieski |
| Wybarwienie nóżek | Biały |
| Materiał | Tkanina |
| Gatunek drewna | Buk |
| Kształt nóg | proste |
| Przeznaczenie | Salon |
| Rodzaj produktu | Sofy i fotele |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan dostawy | Do montażu |
| Czas wysyłki | 21 dni |
| Zawartość zestawu | Fotel, instrukcja montażu, części i akcesoria niezbędne do montażu |
| Sposób konserwacji | Po delikatnym usunięciu zabrudzenia suchą ściereczką, pozostałość wyczyścić ręcznikiem nasączonym wodą, a następnie wysuszyć |
| Użyte materiały | Drewniane nóżki, obicie z tkaniny Linea 10; wypełnienie - pianka wysokoelastyczna i sprężyny faliste |
| Kraj produkcji | Polska |
Numer oferty: 39299826
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty